Jsme tým profesionálů

Advokátní kancelář Bureš & Bureš navazuje na tu nejlepší rodinnou tradici vysoké právní kultury a právního know-how. Advokátní kancelář se specializuje na obchodní právo, insolvenční právo, M&A transakce, majetkové právo, spornou agendu a realitní právo.

Advokátní kancelář Bureš & Bureš založili bratři Ondřej a Jan Burešovi, synové předního českého právníka, dlouholetého předsedy Vrchního soudu v Praze, emeritního ministra spravedlnosti JUDr. Jaroslava Bureše a současného poradce ministra spravedlnosti a vynikající právničky JUDr. Ivany Burešové.

Náš tým

Mgr. Jan Bureš

Advokát a partner

 

Mgr. Ondřej Bureš

Advokát a partner

Mgr. Pavla Burešová

Advokátka

Mgr. Jan Vohnout

Advokátní koncipient

 

JUDr. Jan Zajíc

Advokát

Mgr. Petr Toman

Advokátní koncipient

 

Lenka Kubátová

Asistentka

 

Naše filosofie


 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

 

Naše kancelář se věnuje každému klientovi individuálně a s maximální péčí. Vždy nastavíme pracovní procesy a komunikační kanály takovým způsobem, abychom předcházeli nedorozuměním a  průtahům při řešení Vaší agendy. Každý klient má vždy stálý tým našich odborníků, kteří jeho agendu dopodrobna znají a orientují se v ní.

 

ODPOVĚDNOST

 

Vašim kauzám se věnujeme komplexně a s adekvátními znalostmi, ať se jedná o ty finančně objemné a náročné či o ty, jež svou finanční náročností nejsou pro Vaši společnost zásadní. Naše kancelář se věnuje každé zakázce s patřičnou odpovědností a bere ji jako příležitost pro dosažení společného cíle.

 

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

 

Spolupráci vnímáme jako dlouhodobé partnerství. Naše kancelář cílí především na klienty, kteří s námi chtějí spolupracovat výhledově na delší časové období. Tato spolupráce klade zvýšený důraz na naši odpovědnost a Vaši důvěru a rádi dokážeme, že si ji zasloužíme.